2011

17/07/2011 - Letnie Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle

Avis sponsorem podczas letniego Grand Prix 2011 w skokach narciarskich.

Avis poraz kolejny został oficjalnym sponsorem w zakresie wynajmu samochodów podczas letniego Grand Prix w skokach narciarskich. Zawody, sponsorowane przez Avis odbyły się w Wiśle oraz w Szczyrku. Pierwszym przystankiem była Wisła rodzinne miasto wielkiego mistrza Adama Małysza.

W niedzielę 17 lipca został zainaugurowany kolejny sezon letniego grand prix w skokach narciarskich. Obecny sezon jest wyjątkowy, gdyż po raz pierwszy w historii zostały rozegrane trzy konkursy na polskich skoczniach w przeciągu siedmiu dni.

Wszystko zaczęło się w niedzielę, konkursem w Wiśle, gdzie w poprzednim roku walkę o zwycięstwo toczyli Adam Małysz oraz Kamil Stoch. Drugim indywidualnym przystankiem w letnim cyklu grand prix były zawody w Szczurku podczas środowej rywalizacji. Całość, a zarazem trzeci indywidualny konkurs został rozegrany w niedzielne popołudnie na skoczni w Zakopanem, na której zaplanowano dwa konkursy.

Avis po raz drugi wspierał zawody letniego Grand Prix dostarczając samochody do dyspozycji obsługi sędziowskiej zawodów. Dostarczyliśmy najnowsze modele Fordów Focusów. Samochody doskonale sprawdziły się w codziennej eksploatacji w górskich warunkach.

3-4/03/2011 - Zawody w Wiśle

11/02/2011 - Zawody w Kubalonce

W piątek 11 lutego 2011 na trasach biegowych Centralnego Ośrodka Sportu w Wiśle-Kubalonce rozegrane zostały siódme zawody w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich, którego sponsorem jest firma Avis....więcej o zawodach w Kubalonce:

25/01/2011 - Avis partnerem Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich

Nadchodzący sezon będzie drugim w historii akcji sportowo-społecznej adresowanej do młodzieży skupionej w klubach sportowych prowadzących sekcje narciarstwa. Miło nam poinformować, że Justyna Kowalczyk jest ambasadorem programu i tak jak to miało miejsce w pierwszym sezonie weźmie aktywny udział w promocji przedsięwzięcia. W sezonie 2011 w ramach programu „Bieg na Igrzyska”, zostanie zorganizowany cykl dwunastu zawodów w biegach narciarskich dla juniorów i juniorek. Wszystkie biegi są zaliczane do klasyfikacji Pucharu Polski.