Ochrana soukromí


OCHRANA DAT A SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM DAT


Při návštěvě webových stránek Avis uložíme nejdříve pouze Vaši IP-adresu, abychom získali všeobecné informace a znali původ datového provozu na naší webové stránce. Tím zjistíme pouze Vašeho internetového providera, ne Vaše osobní údaje.

Osobní údaje budou uloženy jen tehdy, pokud příslušné údaje výslovně oznámíte a zašlete. Tato data uložíme, zpracujeme a předáme v následujícím rozsahu:

V rámci webových stránek Avis žádáme o osobní údaje jako je jméno, telefonní číslo a e-mail adresa. Tyto údaje ukládáme a zpracováváme proto, abychom mohli vyřídit Vaši rezervaci, mohli s Vámi navázat kontakt v případě problémů s Vaší poptávkou a abychom Vám mohli rezervaci elektronicky potvrdit. K podobnému dotazování může dojít i v rámci výherních soutěží nebo v jiné souvislosti, např. při anketě online.
Data budou ukládána a zpracovávána nejen za účelem vyřízení rezervace, nýbrž i zcela obecně k tomu, abychom mohli naše nabídky ještě lépe přizpůsobit Vašim potřebám, jakož i pro marketingové účely. Pokud již máte zákaznické číslo Avis Preferrd, spojíme ho s informacemi o Vaší osobě, které máme uložené v naší databance zákazníků a tak urychlíme proces Vaší rezervace. Může se stát, že v naší databance připojíme ke jménům zákazníků a jejich adresám další informace, jako jsou údaje týkající se rezervací, abychom mohli své služby ještě zlepšit.

Jako součást mezinárodní skupiny, která společně provozuje "Avis Rent A Car System", předáváme občas informace v souvislosti s naší činností pronajímání aut dalším firmám naší skupiny v Evropě nebo mimo ni. Mezi těmito informacemi se mohou nacházet i údaje o Vaší osobě.

Zásady týkající se souborů cookie => Více informací


online akce & soutěžV případě, že Avis předá Vaše údaje třetím osobám (např. v souvislosti s výherními soutěžemi), budete na to zvlášť upozorněni.

Avis Vás bude občas informovat prostřednictvím e-mailu nebo poštou o nových službách, novinkách na webových stránkách nebo o aktuálních speciálních nabídkách na internetu.

Při každém oznámení údajů o své osobě souhlasíte s uložením, zpracováním a předáním těchto dat k popsanému účelu a v popsaném rozsahu a dále souhlasíte i se zasíláním informací Avisem. Do uložených údajů o Vaší osobě můžete kdykoliv nahlédnout a provést případné změny, příp. svůj souhlas s uložením, zpracováním popř. předáním těchto dat, jakož i souhlas se zasíláním informací odvolat.


Jak Avis chrání Vaše osobní údajePokud je potřeba provést bezpečnostní opatření pro ochranu informací, jako jsou údaje o kreditních kartách, používáme kódovací technologii Secure Socket Layer (SSL).

Náš závazek k bezpečnosti datBezpečnost Vašich osobních údajů je pro nás důležitá. Když během procesu registrace nebo rezervace zadáváte citlivé informace (například číslo Vaší platební karty), šifrujeme tyto informace pomocí technologie secure socket layer (SSL).

Dodržujeme obecně uznávané standardy v sektoru, abychom chránili osobně identifikovatelné údaje a osobní data, která jsou nám zasílána, a to jak během přenosu, tak jakmile je obdržíme. Žádná metoda přenosu přes internet ani metoda elektronického úložiště však není 100% spolehlivá. Proto, byť se snažíme využívat komerčně přijatelné způsoby ochrany Vašich osobních údajů, nemůžeme zaručit jejich absolutní bezpečnost.

S ohledem na tuto skutečnost si Vás dovolujeme požádat, abyste do polí na našich webových stránkách nezadávali žádné číslo platební karty, pokud takové pole není výslovně označeno jako pole určené pro tento účel.