Diákmunka az Avis Autókölcsönzőnél - autómozgatás

Rendelkezel jogosítvánnyal és autóvezetési tapasztalattal?

Folyamatosan keresünk fiatal, jó minőségű autóink mozgatásához felsőfokú tanulmányokat folytató, megbízható diákokat, de esetenként irodai adminisztrációs igényünk is felmerül.

Ha érdekelnek az autók, szívesen belelátnál egy nemzetközi autókölcsönző cég mindennapjaiba, nem ijedsz meg az egyéni, felelősségteljes munkától, ugyanakkor csapatban is jól tudsz együttműködni, várjuk jelentkezésed! Az Avis Autókölcsönző diák adatbázisába való bekerüléshez küldd el jelentkezésed az alábbi linkre kattintva a hr@avis.hu címre, megjelölve, hogy diákmunka végzés érdekel, illetve, hogy milyen napokon és időtartamban tudnál munkát vállalni.

A beérkezett pályázatokat, amennyiben a pályázó másként nem rendelkezik, adatbázisunkban elhelyezzük, a törvényi követelményeknek megfelelően őrizzük, harmadik fél részére nem adjuk át. A jövőben megnyíló diákmunka lehetőségek esetén adatbázisunkból az adott diákmunkára legígéretesebb jelentkezőket megkeressük. A diákmunka végzés feltétele a munkába állást megelőzően az Avis Autókölcsönzővel szerződésben álló iskolaszövetkezetnél történő regisztráció.

Aktuális diákmunka - Adminisztráció, Vecsés

Szívesen belelátnál családias légkörű vecsési központunk napi működésébe? Precíz és megbízható vagy?

Ha szívesen segítenéd 2018. november végéig adminisztrációs részlegünk munkáját hétfőtől péntekig napi 2-3 órában (12:00-15:00 ill. megbeszélés szerint), jelentkezz a hr@avis.hu címen! "B" kategóriás jogosítvány előny (pl. postázás stb.), de nem feltétel.

Feladatok: gépjárműbérleti szerződések és számlamellékletek fénymásolása, szkennelése, kimenő számlák postázásra történő előkészítése, borítékolás, dokumentumok lefűzése, archiválása, egyéb eseti adminisztrációs feladatok, esetenként más központi részlegek adminisztrációs munkájának segítése.

Munkavégzés helye: 2220 Vecsés Ecseri út 21.

További információk:
Andorka Anikó
Marketing és HR vezető
Tel: (30) 496 2116, (29) 550 465
E-mail: hr@avis.hu

Tisztelt Látogató! Kérjük, látogasson el a megújult weboldalunkra: www.avis.hu